A méhek "üresen" 8 m/s, virágporral 6,5 m/s sebességgel repülnek. Milyen messziről hozhatnak haza virágot fél óra alatt?
A számolás menetére, meg az adatok felírására lenne szükségem, a végeredmény 6,455 km.
Nagyon köszönöm!
2014. nov. 25. 18:05
1/2 anonim válasza:
1000s/8+1000s/6,5=3600/2
(6,5+8)s=1,8*6,5*8
oszt tényleg annyi!
2/2 A kérdező kommentje:
megoldottam máshogy de köszönöm:)
2014. nov. 25. 18:41