A leckém. : Hány kilogramm 5 része 3 kg? - - 6 5


2014. okt. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

ha egy egészet 5 részre osztunk akkor az 1/5

na mi lesz ennek az inverze?

2014. okt. 12. 19:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem. Tehát az a kérdés, hogy X kg-nak, az 5-öd része a 3 kg? És a 65 is a történethez tartozik?
2014. okt. 12. 19:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Azt akartam írni hogy öthatod része háromötöd kg.
2014. okt. 12. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

5/6=3/5 kg bővítsünk

25=18kg

1=18/25kg

2014. okt. 12. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ebből sem érti meg Botika007, akkor semmiből.

Hanyadikos vagy, Botika?

2014. okt. 12. 20:45