2014. okt. 12. 19:21
1/5 anonim válasza:
ha egy egészet 5 részre osztunk akkor az 1/5
na mi lesz ennek az inverze?
2/5 anonim válasza:
Most nem értem. Tehát az a kérdés, hogy X kg-nak, az 5-öd része a 3 kg? És a 65 is a történethez tartozik?
3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Azt akartam írni hogy öthatod része háromötöd kg.
2014. okt. 12. 19:45
4/5 anonim válasza:
5/6=3/5 kg bővítsünk
25=18kg
1=18/25kg
5/5 anonim válasza:
Ha ebből sem érti meg Botika007, akkor semmiből.
Hanyadikos vagy, Botika?