2014. márc. 20. 16:51
1/4 anonim válasza:
3*0,2 + 4*0,32 = (3+4)*x/100
60 + 128 = 7x
7x = 188
x = 26,86 --> 27 %
2/4 A kérdező kommentje:
zi mindenkinek de ez a szorzás jele? * ?
2014. márc. 20. 17:56
3/4 anonim válasza:
zi? zizi? kinek, mindenkinek? csak én vagyok itt egyedül.
* szorzás
4/4 A kérdező kommentje:
akkor köszi és köszi :D
2014. márc. 20. 18:06