Levezetné nekem valaki lépésről lépésre hogy kell átváltani m/s → km/h és km/h → m/s?

2014. okt. 12. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

km/h=(1000m)/(3600s)=1/3,6 m/s


Visszafelé ugyanígy.

2014. okt. 12. 19:08
 2/10 anonim ***** válasza:

1 km = 1000 m, 1 h = 3600 s

tehát 1000 m / 3600 s / 1 km / h = 1/3,6 m / s


visszafele


1 m = 10^-3 km, 1 s = 1/3600 s

10^-3 km / 1/3600 s = 1 m / s = 3,6 km / h

2014. okt. 12. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Apád még nem vásárolt órát sem hogy tudjad 1 óra hány mp?
2014. okt. 15. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:

3/3as a kérdés az is lehetne-miért vered a billentyüt ha nem tudsz válaszolni? ez lenne a helyes válasz a kérdésre?

hány éves vagy és apád mit vett mit nem?? ebból nem lesz helyes átváltás:)))

2014. okt. 18. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
verem igen mert idegesít amikor általános iskolás kérdéseket tesznek fel.
2014. okt. 19. 08:30
 6/10 anonim válasza:

km/h hogy m/s be átváltsd 3,6 tal kell szoroznod 1km/h=3,6 m/s

M/s bol km/h ba osztasz 3,6tal

Pl :

15km/h X 3,6 =54m/s

72m/s : 3,6 = 20 km/h

2014. okt. 20. 20:51
 7/10 anonim válasza:
Ha idegesít,akkor nem kell rá válaszolni!
2014. okt. 20. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:

# 3 Te rém szemét vagy !

Biztosan általánosban jár és NEM a főiskolán !


Segíts ha tudsz, különben ne koptasd a klavit, hisz értelmes segítséget NEM TUDSZ ADNI, MERT BIZTOSAN TE SEM TUDOD! CSAK SÉRTEGETNI TUDOD A KÉRDEZŐT.

Hidd el, ha tudná, akkor nem írta volna ki segítség kérésnek!

# 3 BUNKOCSKÁM !

2014. okt. 21. 01:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt bunkózol tanulj meg írni. Ha tudnál akkor nem KLAVIT-oznál itt ! Vagy egy "kisebbségi" /ne mondjam milyen/ zsargon ?
2014. okt. 21. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Kisokos 9-es ne a klavin akadj ki, hanem segíts a kérdezőnek. OK!


De lásd! keyboard = billentyűzet, klaviatúra

2014. okt. 21. 23:47