Mekkora a sebesség fölfelé mozgás idejében? Leírnátok hogy hogy jutottatok el oda? Szükséges lenne, mert nem értem. És úgy is tapasztalnék.2014. szept. 30. 20:18
1/2 anonim válasza:
Az emelkedés időtartama: t=v0/g
A magasság, amelyre eljut: h=(v0^2)/(2*g)
A sebesség időfüggő mennyiség, így írható fel: v=v0-g*t
2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2014. szept. 30. 21:24