2014. szept. 30. 14:02
1/6 anonim válasza:
Az átváltáshoz a (dm) helyére kell beírni, hogy 10cm
2500 dm /s = 2500 (10cm)/s = 2500*10 cm/s
2/6 anonim válasza:
Gyakorolj! Mert ha ezt nem tudod, a Tanár úr nagyon mérges lesz rád!
3/6 anonim válasza:
Ez a legkönnyebb!!!
Mi lesz veled később? Ha ezt nem érted, akkor a többit se fogod. Ez az alapja mindennek
4/6 anonim válasza:
Igaz! Ez a legalapvetőbb a matekba meg a fizikába is!
5/6 A kérdező kommentje:
A matektanárom segített megérteni(matek-fizika szakos), a fizikatanár olyan értelmetlen magyarázza el
2014. okt. 5. 20:50
6/6 anonim válasza:
most vagy én vagyok gyökér és nem emlékszem vagy nekünk 7-ben nem volt ilyen és azóta sem rémlik ilyen ezt hol használjátok ?