7. osztály fizika: Átváltások:2500 dm/s (tört alakban) az hány cm/s (ez is törtalakban a cm felül az s alul, köztük a törtvonal)?

2014. szept. 30. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az átváltáshoz a (dm) helyére kell beírni, hogy 10cm


2500 dm /s = 2500 (10cm)/s = 2500*10 cm/s

2014. szept. 30. 14:06
 2/6 anonim válasza:
Gyakorolj! Mert ha ezt nem tudod, a Tanár úr nagyon mérges lesz rád!
2014. okt. 5. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a legkönnyebb!!!

Mi lesz veled később? Ha ezt nem érted, akkor a többit se fogod. Ez az alapja mindennek

2014. okt. 5. 10:44
 4/6 anonim válasza:
Igaz! Ez a legalapvetőbb a matekba meg a fizikába is!
2014. okt. 5. 10:47
 5/6 A kérdező kommentje:
A matektanárom segített megérteni(matek-fizika szakos), a fizikatanár olyan értelmetlen magyarázza el
2014. okt. 5. 20:50
 6/6 anonim válasza:
most vagy én vagyok gyökér és nem emlékszem vagy nekünk 7-ben nem volt ilyen és azóta sem rémlik ilyen ezt hol használjátok ?
2014. okt. 21. 16:51