Valaki kérem segítsen ezt a feladatot levezetni, mert teljesen elvesztem!2014. febr. 20. 21:42
1/4 anonim válasza:
3x-5y=-7
n( 3;-5)
erre merőleges
n( 5;3)
5x+3y=5*-2+3*3
5x+3y=-1
2/4 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm szépen!
2014. febr. 20. 22:02
3/4 karmen97 válasza:
Honnn tudom hogy arra meroleges?