2014. febr. 10. 10:41
1/5 anonim válasza:
P(4*(-3)+7*5; 4*7+7*(-4)) = (23; 0) B-hez közelebbi
Q(7*(-3)+4*5; 7*7+4*(-4)) = (-1; 33) A-hoz közelebbi
n = AB(8; -11)
e: 8x - 11y = 8*23 + (-11)*0 --> 8x - 11y = 184
f: 8x - 11y = 8*(-1) + (-11)*33 --> 8x - 11y = -371
2/5 anonim válasza:
Még osztani kell 11-gyel:
P((4*(-3)+7*5)/11; (4*7+7*(-4))/11) = (23/11; 0)
Q((7*(-3)+4*5)/11; (7*7+4*(-4))/11) = (-1/11; 3)
s így tovább
3/5 anonim válasza:
Ezen ellenőrizheted a megoldásod:
4/5 A kérdező kommentje:
koszi.:))
2014. febr. 10. 21:45
5/5 anonim válasza: