Előre is köszönöm! Nagyon Fontos lenne!2009. jún. 8. 14:39
1/1 anonim válasza:
A PQ irányvektora a v(3;1). Ennek a normálvektorának kell átmennie a Ponton.. Azt, hogy ez átmenjen a ponton, úgy írod fel, hogy, 3*x-1*y=3*6+-1*-3, szóval 3x-y=15