Hogy kapom meg az x1, x2-t? : )


1. g(x)=(x+1)(1-2x) +4

2. h(x)=x^2-x-6



2014. febr. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát csak sejtem, hogy ezt függvényként kellene ábrázolni miután átalakítottad :)
2014. febr. 13. 16:31
 2/4 A kérdező kommentje:

nem éppen:p.

csak az x1, x2-re lenne szükségem:)

2014. febr. 13. 18:34
 3/4 anonim válasza:
jelenleg ez igenis egy függvény, bár így sem érteni hogy mégis mit gondolsz x1, x2 alatt.
2014. febr. 13. 19:15
 4/4 A kérdező kommentje:

1. g(x)=(x+1)(1-2x) +4=0

2. h(x)=x^2-x-6=0

bocs:)

2014. febr. 13. 20:52