1. g(x)=(x+1)(1-2x) +4
2. h(x)=x^2-x-6
2014. febr. 13. 16:08
1/4 anonim válasza:
Hát csak sejtem, hogy ezt függvényként kellene ábrázolni miután átalakítottad :)
2/4 A kérdező kommentje:
nem éppen:p.
csak az x1, x2-re lenne szükségem:)
2014. febr. 13. 18:34
3/4 anonim válasza:
jelenleg ez igenis egy függvény, bár így sem érteni hogy mégis mit gondolsz x1, x2 alatt.
4/4 A kérdező kommentje:
1. g(x)=(x+1)(1-2x) +4=0
2. h(x)=x^2-x-6=0
bocs:)
2014. febr. 13. 20:52