Egy három jegyű szám számjegyeit dobókockával dobjuk sorban.
A.)Hányféle számot kapunk?
B.)Hányféle páros számot kapunk?
C.)Hányféle 5-tel osztható számot kapunk?
Gyorsan megtudnátok oldani ezeket a feladatokat?
Előre is köszi:)
2014. febr. 11. 10:33
1/1 anonim válasza:
A) 6*6*6 = 216
B) 6*6*3 = 108
C) 6*6*1 = 36
Igen. (Gyorsan meg tudjuk oldani... )
Szívesen :)