Egy három jegyű szám számjegyeit dobókockával dobjuk sorban.

A.)Hányféle számot kapunk?

B.)Hányféle páros számot kapunk?

C.)Hányféle 5-tel osztható számot kapunk?

Gyorsan megtudnátok oldani ezeket a feladatokat?

Előre is köszi:)



2014. febr. 11. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A) 6*6*6 = 216


B) 6*6*3 = 108


C) 6*6*1 = 36


Igen. (Gyorsan meg tudjuk oldani... )


Szívesen :)

2014. febr. 11. 10:46