2014. jan. 12. 13:01
1/1 anonim válasza:
a:b:c = (sinα):(sinβ):(sinγ)
a:b:c = 0,6639:0,9367:0,9330
0,6639+0,9367+0,9330 = 2,5336
K/2,5336 = 7,893906
a = 0,6639*7,893906 =
b = 0,9367*7,893906 =
c = 0,9330*7,893906 =