2014. jan. 11. 22:21
1/1 anonim válasza:
5 munkás 1 óra alatt: 860/4=215 db
1 munkás egy óra alatt: 215/5=43 db
12 munkás egy nap alatt: 43*12=516 db
5 nap = 5*24óra = 120 óra
12 munkás öt nap alatt: 516*120=61.920 db munkadarabot készít el...