Részletes leírást kérnék, mert ez ilyen fajta arányos feladatokat nem nagyon értem. :)2013. nov. 9. 12:12
1/2 anonim válasza:
ketten egy nap alatt a 1/10-ét csinálják meg
az egyik egyedül az 1/12-ét
1/12+x=1/10
x=1/60->60 nap alatt végezne a másik egyedül
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 9. 15:00