Hogyan lehet megoldani ezt azonos alapú logaritmusos egyenletet?

[link]
2013. dec. 4. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

log(3)((x+1)/x+10))=log(3)4,5ˇ2-log(3)81

log(3)((x+1)/x+10))=log(3)(20.25/81)

(x+1)/(x+10)=(20.25/81)

innen már menni fog

2013. dec. 4. 20:46