[link]
2013. nov. 29. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

0-val nem ekvivalens leosztani.


Rövidebb lett volna így:

0 = 2*0/1*0 = 2/1 = 2

2013. nov. 29. 07:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor egyszerűsítesz (10-10)-zel, ott kikötést kellene tenni, hogy (10-10)#0 (nem lehet 0), illetve megvizsgálni, hogy mi van ha 0. Ha 0, akkor nem "oszthatod" vele a számlálót és a nevezőt is.
2013. nov. 29. 07:44
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi második
2013. nov. 29. 15:05