Nem megy túl jól a százalékszámítás, de igyekeztem kiszámolni. Egyszer 71 jött ki, másodszorra (más módszerrel) 57, a harmadiknál meg már óriási nagy hülyeség jött ki.2013. nov. 4. 14:52
1/3 anonim válasza:
Akkor az első módszered volt jó. 64/90=0,7111 azaz kb 71 század vagy százalék.
2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mégis csak az első volt a jó.
Köszönöm!
2013. nov. 4. 15:14
3/3 anonim válasza:
Vagy:
90.....100%
64.......x%
Keresztbe szorzol, lesz: 90x=6400, és x=6400/90=71,111