a=-2
b=3
c=-5
a+b-2c=
a-(b+2c)=
2a-(b+c)=
3(a+b)-c=
3b-2a+c=
anégyzet+bnégyzet-2ab=
a szorozva (b+c)=
b szorozva(c-a)=
2013. szept. 5. 15:51
1/1 anonim válasza:
a+b-2c= 11
a-(b+2c)= 5
2a-(b+c)= -2
3(a+b)-c= 8
3b-2a+c= 8
a*2+b*2-2ab= 25
a szorozva (b+c)= 4
b szorozva(c-a)= -9