Légyszives segítsetek nekem !! Köszi2009. okt. 31. 10:59
1/2 anonim válasza:
legyen az eredeti: x, ebből kivonjuk a 0,4x-et és a 100-at és az egyenlő 1/3 x:
x-0,4x-100=1/3 x
15/15x-6/15x-100=5/15x
9x-1500=5x
x=375
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyoon szépen köszönöm !! :)
2009. nov. 1. 16:33