2013. aug. 26. 07:23
1/2 anonim válasza:
450 g * 5% = 22,5 g só
450-22,5=427,5 g víz
427,5-100= 327,5 g víz
327,5+22,5=350 g oldat
22,5/350=0,06428 ---> 6,43m/m%-os lesz az oldat
2/2 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2013. aug. 26. 10:06