2013. máj. 25. 06:35
1/2 anonim válasza:
i, és -1
nézd át az alapokat anélkül nem fog menni.
i^2=-1
-1*-1=1
kb. ennyi amit ehhez tudni kell
2/2 anonim válasza:
i1=i
i2=-1
i3=-i
i4=1
i5= i4 * i = 1 * i =i
i6=i5 * i = i * i = -1
i7= -i
i8= 1