2013. máj. 13. 17:34
1/4 anonim válasza:
"a+b+a négyzeten =74?"
Ezt hogy kell érteni?
2/4 anonim válasza:
Nem (a+1)*a=72?
(a+1)*a+b=74
Akkor b=2 és a=8
3/4 anonim válasza:
Bocs, de itt nem, kvízműsor, hanem matekfeladatok megoldása folyik.