ha attirom akkor 1/(sinx/cosX) tovabb hogy folytatom?2013. ápr. 30. 11:58
1/3 anonim válasza:
Ez ugye továbbá
cosx/sinx
ami viszont
(sinx)' / sinx
és ennek ismert, hogy
ln(sinx) az integrálja.
2/3 A kérdező kommentje:
ezt a szabalyt elfelejtettem....hogy is van?
1/(a/b) = b/a
1/a = a^-1
2013. ápr. 30. 20:18
3/3 anonim válasza:
Hát f'(x)/f(x)-nek az integráltja ln(f(x)).