ha attirom akkor 1/(sinx/cosX) tovabb hogy folytatom?
2013. ápr. 30. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ugye továbbá


cosx/sinx


ami viszont

(sinx)' / sinx


és ennek ismert, hogy


ln(sinx) az integrálja.

2013. ápr. 30. 12:22
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt a szabalyt elfelejtettem....hogy is van?


1/(a/b) = b/a


1/a = a^-1

2013. ápr. 30. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát f'(x)/f(x)-nek az integráltja ln(f(x)).
2013. ápr. 30. 21:43