Két kocka közül a kisebbik élhossza 6 cm-rel kisebb és negyede a nagy kocka élének. Mekkora a nagy kocka élhossza?2013. ápr. 24. 17:16
1/2 anonim válasza:
a nagykocka éle legyen X
X-6=X/4
4X-24=X
3X=24
X=8
2/2 anonim válasza:
Azért marha jó lenne tudni, hogy érted-e?