y=2x-1
y=x a négyzeten-3x+5
2013. ápr. 11. 16:46
1/4 anonim válasza:
2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,viszont ebből nem értek semmit.:/
2013. ápr. 11. 17:31
3/4 anonim válasza:
y = 2x - 1
y = x² - 3x + 5
2x - 1 = x² - 3x + 5
x² - 5x + 6 = 0
[5±√(5²-4*6)]/2 = (5±1)/2 = 3; 2
x = 3 --- y = 5
x = 2 --- y = 3
4/4 A kérdező kommentje:
jaaj de buta vagyok.nagyon egyszerű volt,köszönöm.:)
2013. ápr. 11. 17:42