2013. márc. 23. 21:31
1/2 anonim válasza:
Gondold végig és persze rajzold fel a függvényt
sin30=1/2
sin150=1/2
utána viszont
sin390=1/2
sin510=1/2
és így tovább a mínuszos tartományokban
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. márc. 23. 22:09