Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy van angolul ez a szöveg?

Hogy van angolul ez a szöveg?

Figyelt kérdés

"Nem tudom miért,de mostanában erre szoktam gondolni.Rossz,hogy nem láthatlak,rossz érzés,hogy nem tudlak érezni.Többet jelentesz,mint gondolnád.Bárhogy sikerüljön a hétvége vagy ez a kapcsolat,de szeretném h tudd ,hogy nagyon sokat jelentesz nekem.Tényleg hiányzol,mikor azt mondom "hiányzol" Lehetek bármennyire egy érzelgős gyökér,de ez így van."


(A szöveget miértjét nem magyarázom el.Nem is nekem kell,csak nem vagyok valami jó az angolban.Ha van valami,amit nem lehet kifejezni akkor azt szabad átalakítani,csak minél közelebb legyen a tartalmához.)Köszi! :)



2013. márc. 13. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
hoppá.Nyelvtanulás kat.ba akartam tenni.
2013. márc. 13. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
I don't know why but I often think about this recently.It's bad I can't see you,It's bad feeling I can't feel you.You're more important for me than you think.It doesn't matter how will the weekend or this relationship succeed but I'd like you to know, you mean much for me.I really miss you when I say I miss you.I can be however a sentimental cretin but it's so.
2013. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El sem hiszem!!!! Isten vagy! :) köszi
2013. márc. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!