Fizika2012. dec. 17. 18:19
1/1 anonim válasza:
v=72 km/h
3,6 km/h=1 m/s
így a sebesség m/s-ban kifejezve v=20 m/s
v=s/t
s=v×t=20 m/s×5s=100m