Erre mi a megoldás? Valaki? egyetemi matek

[link]
2012. dec. 2. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
p=(35,5^2/2)/(46^2)=0,2978
2012. dec. 2. 21:13
 2/4 A kérdező kommentje:
nemjó :S
2012. dec. 3. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem

35,5^2 / 46^2 = 0,59558

ez jó?

2012. dec. 7. 23:33
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, ez már jó :) koszi :)
2012. dec. 8. 19:26