Valaki megtudná oldani ezt az egyenletet? 7x-2. (4x-3) =6-x

2012. nov. 26. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
5.682xy935671
2012. nov. 26. 15:52
 2/2 anonim ***** válasza:

7x-8x+6=6-x

-x+6=6-x /+x

6=6 azonosság

2012. nov. 26. 17:16