Háti feladatra kaptuk ezeket az egyenletek, csak meg akadtam a számításukkal, mivel ilyet még nem számoltunk. Tort vonalat nem tudok itt írni ezért ezzel / jeloltem. KOszonom a válaszokat2012. nov. 13. 19:25
1/4 A kérdező kommentje:
ez3 példa, de egybe tette:
a,példa -4re végzodik fenn
b, példa -2x/10
c, példa pedig 36
2012. nov. 13. 19:26
2/4 anonim válasza:
Legalább annyi tisztelet legyen benned, hogy normálisan leírod a feladatot!
3/4 A kérdező kommentje:
neharagudjatok!
a, példa: 4/5(2z-5)-3/2(z-3)= 5/3(z-2)-4
b, példa: x+2/3-2/5(1-x)= 4-2x/10
c, példa: 9a+7/2-(a- a-2/7)= 36
2012. nov. 13. 21:44
4/4 A kérdező kommentje:
Valaki!! nem értem.. 100 féle képpen számolom és holnapra meg kell és nem jon ki ! :((
2012. nov. 13. 22:22