Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megcsináljam a matek feladatokat?

Megcsináljam a matek feladatokat?

Figyelt kérdés

Év végén adott a tanár kb. 100 db feladatot, hogy csináljuk meg szept. 1.-re, mert akinek nem lesz meg az 1-est kap. 10.-es leszek. Nem könnyű feladatok. Kb. 1 A/4-es oldal 1 feladat, és nagy részét nem értem. Az 1.-nél már megakadtam. 4-es voltam matekból. Eddig minden órára adott fel házit, de az egész tanévbe kb. 2-ször ellenőriztük, és kérdezte kinek nincs meg.

Ti megcsinálnátok a helyembe?


2009. aug. 13. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekünk a matektanárunk mindig azt mondta, hogyha elakadunk, attól még próbálkozzunk a többivel. meg ne úgy álljunk neki, hogy elolvassuk a feladatot, és hogy "jézusom, ezt tuti nem tudom megcsinálni", hanem próbálkozzunk. te is csináld így, és ha nem megy, próbálj kérni családtagtól, ismerőstől segítséget(szerintem akadna 1-2 ember aki segítene).

mondjuk a 100 feladat sztem szemétség, persze a ti érdeketekbe adta fel. én most megyek egyetemre tanító szakra, de tuti nem fogok ilyet kérni...max 10-et :D meg alapba alsós tanár leszek, azoktól meg mit lehet kérni?....:D

amúgy milyen részt adott fel? írj privibe, hátha tudok segíteni! :) (3-as matek érettségi XD)

2009. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia...Nem Dombis vagy véletlenül?xD

Am csináld meg...ez egy tipikus tanári átverés..úgy tesz,mintha nem érdekelné,aztán év elején nagyon bevasalja...és akkor ukta :/ :D

2009. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem Dombis vagyok. :-)

De nem hiszem, hogy lesz időm megcsinálni. Már csak 10 napom van, és nem akarom ezt matekozással tölteni.

2009. aug. 18. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!