Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megcsináljam a matek feladatokat?

Megcsináljam a matek feladatokat?

Figyelt kérdés

Év végén adott a tanár kb. 100 db feladatot, hogy csináljuk meg szept. 1.-re, mert akinek nem lesz meg az 1-est kap. 10.-es leszek. Nem könnyű feladatok. Kb. 1 A/4-es oldal 1 feladat, és nagy részét nem értem. Az 1.-nél már megakadtam. 4-es voltam matekból. Eddig minden órára adott fel házit, de az egész tanévbe kb. 2-ször ellenőriztük, és kérdezte kinek nincs meg.

Ti megcsinálnátok a helyembe?


2009. aug. 13. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálnám, nem véletlenül adta fel, és nem biztos, hogy jó indítás a tanárnál, hogy nincs házid, ráadásul karó jár érte. Szerintem nem éri meg nem megcsinálni, a nyári szünetbe bőven belefér.
2009. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálnám, elsősorban nem azért mer ellenőrizheti, hanem mert iszonyúan zavarna, ha 4-essel már az első példánál elakadok. Magadnak tanulsz és nem a tanárnak.
2009. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De azt a fejezetet éppen, hogy csak elkezdtük. Ezért adta fel, hogy majd mi egyedül befejezzük. Engem is zavar, hogy nem tudom, és nem ártana nyár végén már egy kicsit gondolkodni. Valószinüleg nem is fogja kérni. Azért elkezdem. Ha fele meglesz akkor már nem adhat 1-est, nem igaz?
2009. aug. 13. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:

úgyse nézi meg.

egyrészt 1 hónapba telne neki minden este kb. kijavítani.

másrészt ő is tudja, hogy a szülők bemennének pampogni, hogy nem erre van a nyáriszünet stb.

nálunk is voltak ilyenek, de aztán sose nézte meg.

de amúgy igaz, magadnak tanulsz. érettségin még jól jöhet.

2009. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
SZIA ÉN ESTIN LESZEK 10. NEKEM KELLENÉNEK FELADATOK GYAKOROLNI HA TUDNÁL PÁRAT A 100 BOL KÜLDENI KÖSZÖNÉM .JA SZERTTEM CSINÁLJ MEG MINÉL TŐBBET BELŐLE A GYAKORLÁS NEM ÁRT
2009. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnám meg.Bár nem ártana a gyakorlás(nekem sem) de elég az szeptemberben is :-)
2009. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Hiába tanultok úgyis a pénz irányít mindent, legális munkából meg csak nagyon nagy szerencsével lesz igazi vagyonod...


Lemerném fogadni hogy annál a tanárnál 200 ezer ft ért megvehetnéd az évvégi ötösödet...

2009. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szia! Én most voltam 10.-es,és a tanárom nekünk is feladott (ugyanúgy mint tavaly) 100 példát. Tavaly nem csináltam meg és bevágta az 1-est. Szóval idén tuti megcsinálom.
2009. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én megcsinálnám, nem csak azért, mert félnék, h. 1-est kapok, hanem mert én pl. év elejére szinte mindent elfelejtek, szóval nem árt "visszarázódni" :)
2009. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mindenképp csináld meg, talán még valami jó osztályzatot is kapsz rá, ha szerencséd van, főleg akkor, ha nem készítik el sokan, a tanár értékelni fogja, az biztos! :)
2009. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!