5c + 11+4.(2c-1)=7
___
3
Elvileg 2nek kellene kijönni.Ha valakinek sikerül leírná?
2012. nov. 2. 12:11
1/5 anonim válasza:
Kérlek, írd le tisztességesen a feladatot zárójelekkel.
2/5 A kérdező kommentje:
Jól van leírva...
5c törve hárommal +11+4.(2c-1)=7
2012. nov. 2. 16:46
4/5 A kérdező kommentje:
nekem is úgy jön ki...de a próba nem...
2012. nov. 3. 09:00
5/5 anonim válasza:
A próba is jó: c=0-val, 11+4.(2.0-1)=11+4.(-1)=11-4=7.