a= ?m/s^2
t= ?s
s= 200mv
v(t)= 10m/s
Ennél (is) elakadtam sajnos.
Előre is köszönöm.
2012. okt. 11. 19:45
1/1 anonim válasza:
t=s/v=200/10=20s
a=v/t=10/20= 0,5 m/s^2