a= 15m/s^2
t= ?? (üres)
s= 550m
v(t)= ??
A T-t és a V-t kéne kiszámítani. A többi simán ment, de itt elakadtam. Előre is köszönöm.
2012. okt. 11. 18:09
2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet, hogy én vagyok a hülye.. sőt.. De a t nincs megadva, így ezekkel nem tudok számolni. Tudnál segíteni?
2012. okt. 11. 18:41
3/4 anonim válasza:
Akkor nézd meg az 1. egyenletet. Egyenletet rendezni azért csak tudsz?
4/4 anonim válasza:
s=a/2*t^2
550=15/2*t^2
t=8,56
v=a*t
v=15*8,56
v=128,4