eljutottam egy darabig, de nem tudom h az általam bekeretezett helyre milyen számot kell írni, és azt h tudom kiszámolni?
2012. okt. 4. 19:12
1/1 BKRS válasza:
x²-6x+8=0
x² -6x +9 -1=0
(x-3)² - 1² = 0
(x-4)(x-2)=0