Valaki segít ebben a matek feladatban?


Ez a kettő lenne.

Köszi. :)


[link]



2012. szept. 24. 16:55
 1/1 BKRS ***** válasza:

(1/2^3)^(1/7) = 2^(-3/7)


a^(1/2) * a^(2/3)* a ^(-1/3) = a^(1/2 + 2/3 -1/3) = a^(5/6)

2012. szept. 24. 17:20