Van egy ruha ami az emelés előtt: 1834ft ba került. Emelés után 2140ft hány % al emelték az árát?

2012. szept. 23. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

2140-1834=306

306/1834=0,166848 =16,68% mert: 1834*1,166=2140

2012. szept. 23. 12:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűbben: 2140/1834=1,166..
2012. szept. 23. 12:36