2012. szept. 20. 17:12
1/2 BKRS válasza:
Ide begepeled, a baloldali dobozba az egyenletet, a jobboldaliba az ismeretlent,
raklikkelsz, hogy solve es megoldja.
Arra vigyazz, hogy a tizedes vesszo helyett tizedes pontot irj.
2/2 A kérdező kommentje:
Amikor kiírta a kérdést,már tudtam,h félreérthető lesz:)
Nincs tizedesvessző,az azt jelenti,hogy 1.egyenlet.....
az egyenlet :13x-(8x+1)+(2x-19)=22
másik egyenlet:2x-(x-3)=5x+7
harmadik egyenlet:3x-(6x+2)-(2x+1)=x+1
2012. szept. 20. 17:45