9-(3z-5)=292012. szept. 19. 20:06
1/1 anonim válasza:
9-(3z-5)=29
9-3z+5=29
14-3z=29
-3z=15
-z=5
z=-5
ell:9-(3*(-5)-5)=29
9-(-20)=29
9+20=29