Tudtok segíteni ebben??? nem értem hogy kell..:%/2012. szept. 18. 20:42
1/2 anonim válasza:
a3=50
a1+2d=50
a1=50-2d
a10+10=a8
a1+9d+10=a1+7d
50-2d+9d+10=50-2d+7d
60+7d=50+5d
10+2d=0
d=-5
a1=50-2x(-5)
a1=50+10
a1=60
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. szept. 19. 19:59