Hogy kell celsiusból kelvinbe átváltani?

nincs valami egyenlet vagy mittomén?
2012. szept. 9. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egység ugyanannyi, szóval csak hozzá kell adni a Celsiushoz 273-at. Pl. 0°C = 273 K
2012. szept. 9. 15:54
 2/2 anonim ***** válasza:

ha x=celsius és y=kelvin, akkor:

x+273=y, magyarul az amit az első leírt.

y-273=x ez pedig a kelvinből a celsiusba.

2012. szept. 9. 17:44