Valaki matekban tudna segíteni? Tizedes törtet, hogy kell törté alakítani?

Nagyon megköszönném ha valaki pontosan és érthetően leírná!
2012. júl. 13. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

pl:

3,25 (három egész huszonöt század)

325/100 - ez egyszerűsíthető 25-tel = 13/4

Az 5. osztályos matematika tankönyv második félévi anyagában megtalálod!!!

2012. júl. 13. 18:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Le kell írni kiejtés szerint! 0,462 = 462/1000

3,12 = 3 12/100

2012. júl. 13. 18:55