Nagyon megköszönném ha valaki pontosan és érthetően leírná!2012. júl. 13. 18:38
1/2 anonim válasza:
pl:
3,25 (három egész huszonöt század)
325/100 - ez egyszerűsíthető 25-tel = 13/4
Az 5. osztályos matematika tankönyv második félévi anyagában megtalálod!!!
2/2 anonim válasza:
Le kell írni kiejtés szerint! 0,462 = 462/1000
3,12 = 3 12/100