Egy osztályban 23 tanuló Jár. 8-an matekból, 6-an fizikaból, es 4-en mindkettobol felveteliztek. Hanyan nem felveteliztek?

Matek:8-4=4

Fizika:6-4=2

4+4+2=13 13-an nem felveteliztek.


25tanulo, 13angol, 7nemet, 3 angol+nemet

angol:13-3=10

nemet:7-3=6

10+4+3=17

19 Eember nem felvetelizett.



2012. jún. 4. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:


De a másodikban: 25-17=8

2012. jún. 4. 18:14
 2/2 anonim ***** válasza:

csak angolos: 10-3= 10

csak németes 7-3= 4(itt a hiba)

mindkettő: 3

10+4+3= 17

25-17= 8

2012. jún. 5. 09:57