Hogy kell kiszámítani a százalék -értéket -alapot és a százaléklábat?


2012. jún. 3. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Alap=a.

Érték=e.

Százalékláb=p.


Alap: a=e/p*100.

Érték: e=a*p/100.

Százalékláb: p= e/a*100.

2012. jún. 3. 20:54
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. jún. 3. 21:17