1. Integlálja -2 és 2 között a következőt: t(sqrtx+1)dt
2. Ugyanezt integrálja d és t között!
2012. jún. 3. 15:02
2/5 A kérdező kommentje:
igen.
2012. jún. 4. 17:43
3/5 anonim válasza:
4/5 anonim válasza:
A reklámot nem tudtam kiszámítani.
Helyesen:
₊₂
∫t*(√x + 1)dt = [1/2*t²*(√x + 1)]²₋₂ = [1/2*2²*(√x + 1) – 1/2*(-2)²*(√x + 1)] =
⁻²
= 2*(√x + 1) – 2*(√x + 1) = 0
5/5 A kérdező kommentje:
ok köszi.
2012. jún. 5. 17:48