2012. máj. 23. 18:20
1/2 bensdorp válasza:
45 min = 45/60 h = 0,75 h
s=v*t=15km/h*0,75h=11,25km
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
Ment a zöld kéz :)
2012. máj. 23. 18:31