Fizika.. Ha 45 percig kerékpároztam 15km/h-ás sebességgel akkor hány kilómétert tettem meg?

2012. máj. 23. 18:20
 1/2 bensdorp ***** válasza:

45 min = 45/60 h = 0,75 h

s=v*t=15km/h*0,75h=11,25km

2012. máj. 23. 18:25
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ment a zöld kéz :)

2012. máj. 23. 18:31