2012. ápr. 16. 20:54
1/1 anonim válasza:
35,7perc=0,595 óra
s1=v*t=55,4*0,595=32,963 km
s2=v*t=24*2670,8=64099,2m= 64,1km
s=s1+s2=97,063 km
t=35,7perc+2670,8 sec
t=2142sec+2670,8sec= 4812,8 sec = 1,34 óra
v=s/t=97,063/1,34= 72,43 km/h
ennyivel kéne mennie