2012. febr. 7. 10:26
1/2 Kinga néni válasza:
v1=29,4/5=5,88m/s
ezt éri el az adott gyorsulással 0 sebességről
a=v1/t
a*t=v1
t=v1/a=5,88/2,8=2,1s
de hozzáteszem, amilyen 1xű maga a feladat, olyan tekervényes a szöveg...
2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat télleg igy már nagyon egyszerű már megvan a hibám
2012. febr. 7. 13:20